Cardano’s Zomercollege Seizoen 2
Met plezier presenteren wij Seizoen 2 van het Cardano Zomercollege – een vervolgserie van zes verdiepende video’s waarin we opnieuw actuele en prangende vragen behandelen rondom de Wet Toekomst Pensioen (Wtp).
Dit tweede seizoen borduurt voort op de basis die we vorig jaar hebben gelegd, en biedt frisse perspectieven, nieuwe analyses en praktische handvatten om je optimaal voor te bereiden op de komende veranderingen.

Aflevering 1: De swapmarkt en het voor- en nasorteren in de Wtp
In de eerste aflevering nemen Michel Lansink en Roel Mehlkopf je mee in voor- en nasorteren en de swapmarkt. Zij laten zien hoe nasorteren de druk op de markten kan verlichten en delen praktische tips voor een slimme implementatie hiervan.

Aflevering 2: De rol van obligaties in Wtp
In aflevering twee nemen Marco Teunissen en Gijs Vereijken je mee in de rol van obligaties in Wtp. Ze laten zien wat er hetzelfde blijft, welke veranderingen er spelen en hoe obligaties een rol blijven spelen bij het afdekken van renterisico in combinatie met frequente herbalancering en liquiditeitsbehoefte. Ook delen ze hun visie op hoe fondsen hiermee dynamisch kunnen omgaan in de praktijk.

Aflevering 3: Attributieanalyse en performancemeting van LDI in Wtp
In deze aflevering nemen Tess Bekkering en Martijn Boogaart je mee in de wereld van LDI performance measurement en attributie onder de Wtp.